ECL10US12-E datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    ECL10US12-E
  • Описание
    XP Power ECL10US12-E Input Voltage: 85V AC To 264V AC / 120V DC To 370V DC No. Of Outputs: 1 Output Current: 830mA Output Voltage: 12V Power Rating: 10W Power Supply Output Type: Fixed Power Supply Type: Open Frame Input Current: 200 mA Number of Outputs: 1 Output Power: 10.0 W Size-Height: 23.0 mm Size-Width: 27.2 mm Alternative: XP POWER INC ECL10US12-E,XP Power Limited ECL10US12-E